Dom opieki "Zacisze"Domy spokojnej starości warszawa i okolice


Usługi świadczone przez dom seniora w Starych Babicach cieszą się dużym zaufaniem. Podopieczni placówki mogą liczyć na codzienne wsparcie wykwalifikowanego personelu. Zespół tworzą kompetentni opiekunowie i lekarz dbający o stan zdrowotny podopiecznych. Każdy pracownik odznacza się wysoką kulturą osobistą i dokłada starań, by mieszkańcy ośrodka czuli się komfortowo.

Dom seniora Zacisze tworzy wsparcie dla wielu rodzin, które z różnych powodów nie mogą należycie zaopiekować się starszymi członkami rodziny. W renomowanej placówce zadbają o nich zaangażowani pielęgniarze i opiekunowie medyczni. Ponadto seniorzy mają zagwarantowane wygodne warunki mieszkalne. W każdym pokoju znajduje się łazienka dostosowana do wymagań osób niepełnosprawnych. Także inne pomieszczenia pozbawione są barier architektonicznych.

Tego rodzaju placówki zapewniają osobom w podeszłym wieku codzienne wsparcie. Uznane domy spokojnej starości w Warszawie i okolicach to nowoczesne ośrodki funkcjonujące według najwyższych standardów. Centrum seniora w Starych Babicach spełnia owe wymogi.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

WWW: http://www.domopieki.net/
Dodano: 2021-10-21
Telefon: 22 722-97-76
Miejscowość: Stare Babice
Adres: Pohulanka 71
Kod pocztowy: 05-082

Źródła:
http://www.domopieki.net/


Autor:Podobne Firmy

Kancelaria Adwokacka Piotr Chmielewski
- Warszawa
Zakład Usług Pożarniczych "FIREMAN"
- Mińsk Mazowiecki
Kancelaria Adwokacka Karolina Karlińska-Markiewicz
- Warszawa