Wyrób Części do Urządzeń Elektromech. i Elektron. Marek StachuraWyrób Części do Urządzeń Elektromech. i Elektron. Marek Stachura | Obróbka metalu cnc


Do niedawna współpracowałeś jeszcze z firmą, która wykonywała dla Ciebie większość komponentów do budowy części do maszyn, jednak z jakichś powodów firma ta została zamknięta i obecnie szukasz nowego partnera w biznesie? Różne są powody, dla których firmy się rozwiązują, jednak na rynku przetrwał zakład ze strony skrawanieobrobka.pl, który w branży jest już od ponad 30 lat. Na początku był to niewielki zakład mający na celu służyć okolicznym firmom, jednak z czasem rozwinął się i obecnie współpracuje nie tylko z klientami z kraju, ale i z zagranicy wykonując dla nich detale w tysiącach egzemplarzy.

Obróbka metalu na maszynach CNC w wykonaniu pracowników zakładu gwarantuje idealną powtarzalność i precyzję. Może warto zwrócić uwagę na tę firmę, gdyż przyjmują ona zamówienia bez względu na stopień ich skomplikowania. Dysponuje nie tylko maszynami sterowanymi numerycznie, ale i konwencjonalnymi obrabiarkami, które też czasem się przydają. Zatrudniona tu załoga jest oddana firmie, wykwalifikowana, doświadczona i doskonale wie, jak ważna jest terminowość i wysoka jakość wykonywanych zleceń.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

WWW: https://skrawanieobrobka.pl/
Dodano: 2020-02-21
Telefon: 603 752 624
Miejscowość: Mielec
Adres: Poniatowskiego 24
Kod pocztowy: 39-300

Źródła:
#


Autor:Podobne Firmy

Sowińska Podlasek Sp. z o.o.
- Rzeszów