BrameksBrameks - Bramy komorniki


Chociaż głównym terenem działania firmy Brameks jest Poznań, to w praktyce działa ona na terenie całej Wielkopolski. Oferuje klientom prywatnym i biznesowym doradztwo, sprzedaż i montaż ogrodzeń i wielu rodzajów bram. Oferowane przez nią bramy kupują klienci z Komornik, Lubonia, Murowanej Gośliny i wielu innych miast. W ofercie firmy można znaleźć między innymi bramy:

  • garażowe: uchylne, rolowane i segmentowe,
  • przemysłowe,
  • wjazdowe,

a także rampy, szlabany parkingowe, zapory drogowe i ogrodzenia. Wszystkie charakteryzują się niezwykłą trwałością, funkcjonalnością, doskonałym, estetycznym wykonaniem i wysoką jakością materiałów.

Oprócz sprzedaży przedsiębiorstwo to poleca swoje usługi w zakresie profesjonalnego montażu, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Ma ono wieloletnie doświadczenie w tej branży i zatrudnia sporą grupę fachowców, dlatego wszystkie montowane przez nich urządzenia działają bez zarzutu. W razie awarii reakcja firmy jest natychmiastowa. Ma ona także wszystkie niezbędne części zamienne nie tylko do sprzedawanych przez siebie bram, ale także do innych typów.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

WWW: https://www.brameks.pl/
Dodano: 2020-04-05
Telefon: 692035755
Miejscowość: Poznań
Adres: Średnia 6
Kod pocztowy: 61-011

Źródła:
https://www.brameks.pl/


Autor:Podobne Firmy

INSTAL-FILTER SA
- Kościan
2Koła & Ski
- Suchy Las / Poznań
FivE-biuro
- Poznań